O Kancelarii

Założycielem kancelarii jest adwokat Anna Kaliszewska-Borowska.

Absolwentka prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Ukończyła aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Poznaniu.

Od 2010 r. jest członkiem Wielkopolskiej Izby Adwokackiej w Poznaniu. Posiada ponad 10-letnie doświadczenie w obsłudze prawnej. Swoją wiedzą i doświadczeniem dzieli się prowadząc blog dla przedsiębiorców www.spolka-cywilna.pl.

Prywatnie wielbicielka literatury i górskich wędrówek.


Wartości

Wysoko cenimy takie wartości jak profesjonalizm, rzetelność i zaangażowanie. Wiedza i bogate doświadczenie pozwala nam zaoferować naszym klientom pomoc w wyborze najkorzystniejszych dla nich rozwiązań prawnych.

Stale podnosimy nasze kwalifikacje zawodowe biorąc udział w konferencjach i szkoleniach zawodowych. Na bieżąco śledzimy zmiany w prawie i przewidujemy praktyczne skutki tych zmian. Dzięki temu liczne, skomplikowane przepisy nie stają się dla naszych klientów przeszkodą w osiąganiu sukcesów w życiu osobistym i zawodowym.

Zachowujemy właściwą dla zawodu adwokata dyskrecję i poufność w zakresie pozyskanych przez nas informacji, zarówno w czasie prowadzenia sprawy, jak i po jej zakończeniu.

Dbamy o partnerskie relacje i uważnie słuchamy naszych klientów, tak aby osiągnąć najlepsze efekty.

Do grona naszych klientów należą głównie osoby fizyczne i przedsiębiorcy z Poznania, Łodzi i Turku, pracujemy jednak na terenie całego kraju. W zależności od potrzeb oferujemy stałą obsługę prawną, prowadzenie jednego czy kilku postępowań lub indywidualne porady prawne.